Шановні колеги,

 

  Маю честь та задоволення запросити Вас на щорічну конференцію Української асоціації нейрохірургів, яка відбудеться з 13 по 15 березня 2019 року в с.Поляниця Івано-Франківської області.

Насичена триденна програма включатиме обговорення та інтерактивні дискусії присвячені актуальним питанням  сучасної нейрохірургії (нейро-ендоскопії, мінімально-інвазивній нейрохірургії, нейрореанімації та нейроанестезіології, ендоваскулярній нейрохірургії, функціональній нейрохірургії, нейрореабілітації, дитячій нейрохірургії та нейроонкології).

Конференція стане відмінним майданчиком для молодих спеціалістів, де вони зможуть отримати найсвіжішу інформацію від визнаних фахівців. У той же час, ця подія надасть можливість досвідченим нейрохірургам вдосконалити свої навички та дізнатись про останні досягнення в галузі нейронаук.

Усі вітчизняні та закордонні лектори є відомими фахівцями у своїй галузі, завдяки чому, конференція  буде прекрасною можливістю  здобути нові знання та навички, що базуються на колективному досвіді старших колег.

Ми з нетерпінням чекаємо Вас у Поляниці.

З повагою,
Володимир Смоланка,
Президент Української асоціації нейрохірургів