Про Асоціацію

  Асоціація об'єднує на добровільних засадах лікарів-нейрохірургів та лікарів суміжних спеціальностей, які займаються практичною діяльністю, а також науковою і педагогічною роботою.

Основною метою діяльності Асоціації є сприяння розвитку наукових і практичних проблем в галузі нейрохірургії, захист законних інтересів членів Асоціації, сприяння зростанню професіоналізму українських спеціалістів шляхом підвищення їх кваліфікації до рівня міжнародних вимог за допомогою розповсюдження власного досвіду та тісного всебічного контакту з нейрохірургами інших країн світу, що має привести до офіційного визнання українських спеціалістів та їх кваліфікаційних посвідчень за кордоном.

  Українська Асоціація Нейрохірургів (УАН) заснована 26 листопада 1993 р у Києві на I з’їзді нейрохірургів України. Зареєстрована Міністерством юстиції України 19 січня 1994 р. (свідоцтво про реєстрацію за № 533).

  На 11-ому Міжнародному Конгресі нейрохірургів, який відбувся в липні 1997 року в м.Амстердамі, Українська Асоціація Нейрохірургів була прийнята до Європейської Асоціації нейрохірургічних товариств (European Association of Neurosurgical Societies — EANS) та Всесвітньої федерації нейрохірургічних товариств (World Federation of Neurosurgical Societies — WFNS). Тобто, українські нейрохірурги, які чи не першими з країн СНД створили свою спільноту за принципами, притаманними спілкам медиків і науковців Заходу, увійшли на рівних до іх товариства.

Новини

 

Продовжено прийом зайявок на доповіді на VIII з'їзді УАН

7 уан.jpg

Організаційно-науковий комітет VIII З'їзду Української асоціації нейрохірургів запрошує всіх, хто активно зацікавлений у тому, щоб зробити свій внесок у програму, представляючи свої дослідження / роботи перед міжнародною аудиторією медичних експертів за допомогою усних або постерних презентацій.

Термін подання абстрактів продовжено до 15 лютого 2022 року,

Проведено вебінар з міжнароднимим коллегами

  • Разом з WFNS за ініціативи скарбника Prof. Nassera E-Ghandour провели спільний вебінар, на якому представили досвід української нейрохірургії в хірургії основи черепа та малоінвазивній спінальній хірургії. З почином, друзі! Далі буде!

  • Facebook
Знімок екрана 2022-01-30 160243.jpg

Звіт VII З’їзду Української Асоціації Нейрохірургів

203630487_1782262678602410_7564704400402

Понад 250 участників

 106 доповідей

Країни-учасниці:

Спікери: Бразилія, Велика Британія, Сербія, Швейцарія, Хорватія, Австрія, Німеччина, Чехія, Єгипет, Ізраїль, Литва, Латвія;

EANS Young Neurosurgeons' Meeting 

  • Most recent advances in spinal surgery, endoscopy, disruptive technologies;

  • All the latest trends in vascular neurosurgery, hybrid solutions, innovations in training;

  • Global Neurosurgery and its scopes - the road we must walk together to meet the needs.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

Календар подій

 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.